Lavavitae Vita Pure - oczyszczanie organizmu z toksyn proszek 400 g

Cena z VAT: 321,54 zł 321.54

Zdrowie i szczęście

Vita Pure to dobry nastrój i więcej energii w życiu codziennym. Dzięki niemu łatwiej poradzisz sobie ze stresem i
skutecznie zapobiegniesz chorobom. To najłatwiejszy sposób, aby mieć zdrowie niezniszczalne niczym skała.

Ocena: 5
Producent: Lavavitae
Kod produktu: 27611

Opis

Dwa sposoby zamawiania zeolitu – również bez rejestracji!

Naciśnij kup na stronie producenta wybierz produkty dla siebie, a później w prosty sposób zamów je.
JAKO GOŚĆ – tutaj podajesz jedynie swój adres e-mail (będzie potrzebny, by wysłać Ci potwierdzenie zamówienia i informacje o wysyłce). Później uzupełnij adres, na który wysłane zostaną Twoje produkty.
JAKO KLIENT – w tym wypadku rejestrujesz się, dzięki czemu masz możliwość skorzystać z promocji i dodatkowych rabatów.

Widzisz? To bardzo proste i całkowicie bezpieczne. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad wypróbowaniem zeolitu, nie obawiaj się! Wielu ludzi było Twojej sytuacji – poszukiwało naturalnego sposobu na oczyszczenie organizmu i solidnej firmy, której można zaufać. Teraz czują się zdrowi i pełni energii dzięki zeolitowi –daj sobie tę szansę, podejmij decyzję o dołączeniu do Lava Vitae.

LavaVitae to jest jedyny producent Zeolitu medycznego na świecie. Tylko Zeolit Klinoptyliot z firmy LavaVitae jest zarejestrowanym wyrobem medycznym i w pełni bezpiecznym w stosowaniu doustnym. Toteż właśnie dlatego nikt inny tylko producent wysyła Vita Pure bezpośrednio do każdego klienta indywidualnie. Każdy klient ma w ten sposób pewność, że otrzyma oryginalny produkt Vita Pure firmy LavaVitae.

Po zakupie każdy klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia. Przesyłka jest przygotowywana zwykle w ciągu 24 godzin roboczych. Dostawa kurier GLS. Klient otrzymuje link do śledzenia przesyłki oraz przewidywany czas dostawy. Dostawa zakupionych produktów to 3-4 dni robocze. Wysyłka jest z miejscowości Villach z Austrii. 

My jako partner firmy LavaVitae gwarantujemy dostawę zamówionych produktów, a także pomoc w jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli mają Państwo jakieś pytanie, służymy pomocą -  tel. 501616700 lub e-mail: cialoiumysl@op.pl

Rozpocznij nowe życie pełne energii witalnej !

 Dobre samopoczucie i radość z każdego dnia - pomoże Ci w tym LavaVitae.

 

Mistrz oczyszczania

Już Hipokrates, Paracelsus czy słynna Hildegarda z Bingen używali minerału wulkanicznego do usuwania szkodliwych substancji z organizmu. Przez ostatnie sto lat niepodważalnie zanieczyściliśmy naszą ziemię, a stale rosnąca ilość toksyn środowiskowych zaczęła się kumulować w naszych organizmach. Dlatego obecnie z powodu braku alternatyw eksperci w dziedzinie zdrowia zalecają trwającą całe życie detoksykację.

Najwyższej jakości produkt medyczny

W przypadku Vita Pure fizyczne właściwości wulkanicznego minerału - zeolitu - są wzmocnione dzięki opatentowanemu procesowi obróbki. Technologia PMA pozwala na znaczne zwiększenie powierzchni mikrokryształów, a tym samym wzmożoną wymianę jonową w organizmie. Oznacza to, że usuwanie zanieczyszczeń i zdolność do uwalniania minerałów są zwiększone i wykraczają poza właściwości samego surowca, który nie został poddany takiej obróbce.

Aby dodatkowo wzmocnić działanie Vita Pure, dodano 10% dolomitu. Ta mączka skalna zawiera większość makroskładników magnezu i wapnia w doskonałych proporcjach. Optymalizuje to równowagę mineralną, a także prowadzi do poprawy właściwości wymiennych minerału wulkanicznego.

Produkt medyczny Vita Pure jest stale sprawdzany pod kątem jakości i czystości przez niezależną jednostkę certyfikującą. Jego skuteczność została potwierdzona w badaniach przedklinicznych i klinicznych, a badania nad nim są nadal kontynuowane.

 

Detoksykacja może być tak prosta !

Vita Pure składa się ze skały wulkanicznej zeolitu, powstały miliony lat temu podczas erupcji wulkanów. Szczególna odmiana tej mikroporowatej skały nosząca nazwę zeolit klinoptyloit ma formę krystaliczną i pełni ważną rolę w naturalnym usuwaniu toksyn z organizmu.

ZWALCZA WOLNE RODNIKI POWSTAJĄCE Z CZYNNIKÓW ŚRODOWISKOWYCH:

• zanieczyszczenie powietrza •
• toksyny i metale ciężkie z pożywienia, m.in. Ołów, rtęć, arsen, aluminium, amoniak, kadm, nikiel •
• pestycydy •
• promieniowanie UV •
• używki (tytoń, alkohol) •
• stres, a nawet stosowanie niektórych leków •

Zeolit w LavaVitae jest najlepszym antyoksydanem świata.

Dr.Ttirebing podkreśliła że efekty działania minerału wulkanicznego o nazwie zeolit-klinoptylolit  zaobserwowano zarówno w profilaktyce zdrowotnej jak i w ramach kuracji odmładzającej . Zadziwiają one nie tylko w tych dziedzinach . Minerał pozytywnie oddziała także w leczeniu eksplodujących chorób cywilizacyjnych takich jak :miażdżyca, cukrzyca, itp.

Z duchem czasów

Oczyszczanie organizmu z toksyn to w obecnych czasach konieczny element naszego życia. Ilość codziennych wyzwań rośnie, a Ty chcesz efektywnie prowadzić aktywny styl życia. W tej sytuacji niezmiernie ważne jest, żeby zminimalizować obciążenie wewnętrzne. Gdyż z powodu zanieczyszczenia środowiska do organizmu człowieka nieustannie przedostają się szkodliwe substancje, które w formie nagromadzonych trucizn istotnie wpływają na jego witalność.

Vita Pure wiąże szkodliwe substancje – skuteczne je wydala.

Zeolith klinoptylolit zawarty w Vita Pure firmy zawiera mnóstwo minerałów. Gdy jednak napotyka substancje, które woli od tych minerałów, dochodzi do bezpośredniego i nieuniknionego procesu wymiany: minerał wulkaniczny oddaje składniki mineralne organizmowi, a w zamian absorbuje preferowane substancje. Kolejność powinowactwa do różnych substancji określa się w języku specjalistycznym mianem szeregu selektywności. Specyficzny szereg selektywności substancji czynnej stanowi profil jej siły wiązania toksyn.

Zeolit w Vita Pure ma zatem dużą siłę wiązania szeregu substancji, które w dzisiejszych czasach zanieczyszczają ludzki organizm. Vita Pure to niezawodny środek wiążący:

substancje radioaktywne, takie jak cez lub stront, metale ciężkie, takie jak ołów, rtęć lub kadm, neurotoksynę amoniak powstającą w procesie trawienia (przede wszystkim produktów pochodzenia zwierzęcego) oraz chlorowodorów występujących w różnych pestycydach (jak np. glifosat).jest zatem środkiem zapobiegawczym sensu stricte, unieszkodliwiającym i odprowadzającym toksyny, zanim przenikną do tkanek ciała.

 

Vita Pure to wyrób medyczny posiadający certyfikat CE, zgodny z dyrektywą 93/42 EWG i normą ISO 13485. Oznacza to spełnienie najwyższych standardów jakości i kontroli podczas pozyskiwania i produkcji.

Stosowanie:

Zażywaj 3 razy dziennie po jednej miarce lub po 3 kapsułki, popij szklanką wody (co najmniej 200ml). Przy przyjmowaniu leków zalecamy odczekaj co najmniej pół godziny przed zażyciem Vita Pure.

LavaVitae w kapsułkach

400 gram proszek. 
Składniki na 100 g proszku: aktywny zeolit (klinoptylolit) 90 g aktywny dolomit 10 g (w tym 2,2 g wapnia; 1,2 g magnezu)

LavaVitae zeolit detox

Zeolit usuwa z organizmu toksyny i metale ciężkie z pożywienia.

  

Zeolit LavaVitae to certyfikowany i opatentowany wyrób medyczny, Usuwa z organizmu toksyny i metale ciężkie z pożywienia, m.in. ołów, rtęć, arsen, aluminium, amoniak, kadm, nikiel. 95% reakcji biochemicznych w naszym organizmie kierowana jest poprzez minerały. Organizm ludzki nie jest w stanie sam ich wytworzyć, dlatego człowiek musi przyjmować je z pożywieniem. Codziennie potrzebujemy ich co najmniej 65.

Jest to kamień rozdrobniony w pył wysokiej jakości i czystości.

(stosunek krzemu do glinu wynosi 5 do 1):

Doskonały środek terapeutyczno-profilaktyczny stosowany jako jeden ze składników bazowych, co potwierdzają wyniki badań z ostatnich 25 lat

 Ma wysoką zdolność absorpcyjną (metodą adsorpcji i wymiany jonowej), zdolność oczyszczania i zapewnia wspaniałe efekty detoksykacji: może wiązać produkty przemiany materii, substancje zanieczyszczające, metale ciężkie, toksyny, szkodliwe środki farmakologiczne, jak również wszelkiego rodzaju substancje radioaktywne, neutralizuje je i ułatwia wydalanie z organizmu. 

Usuwa szkodliwe czynniki bakteryjne i wirusowe (np. szkodliwe produkty przemiany materii).

Osłabia skutki uboczne chemioterapii i dlatego może wzmacniać lub przedłużać pozytywne działanie (umożliwiając zarazem przyjmowanie mniejszych dawek leku)

(zachowuje się prawie jak uniwersalna superszczepionka lub superantygen)

Jest źródłem ważnych minerałów, zwłaszcza istotnych dla życia krzemionek koloidalnych (SiO2), wspomaga homeostazę mineralną, zwłaszcza w początkowych fazach niedoborów.

Pełni wiele użytecznych funkcji, np.:

- aktywuje struktury komórkowe, ma działanie odbudowujące (np. w przypadku uszkodzonych struktur);     zwiększa elastyczność tkanki łącznej;

- ma działanie angiostatyczne (reguluje długość naczyń krwionośnych);

hamuje arteriosklerozę, zapobiega zwapnieniom (odkładaniu się kamienia) np. w aorcie;

- wspiera proces zdrowienia w chorobach;

 - doskonale sprawdza się w zapobieganiu zachorowaniom (Hecht, str. 133); o zwiększa wydajność procesów fizycznych i intelektualnych;

- zapewnia ochronę przed infekcjami grypowymi (zwiększa aktywność układu immunologicznego);

- wspomaga regulację równowagi mineralnej; reguluje równowagę (homeostazę);

- w szczególności naturalny klinoptylolit i zeolit pełnią również funkcje katalityczne i regulacyjne. Działają w organizmach ludzkich i zwierzęcych niczym autopilot i są uniwersalnym bioregulatorem. Ze względu na ich naturalny charakter klinoptylolit i zeolit ingerują w mineralną przemianę materii tylko wtedy, gdy występują jakieś zaburzenia

- autoregulacja organizmu: reguluje przemianę materii i przywraca jej prawidłowy przebieg, utrzymuje środowisko wewnętrzne w czystości niezależnie od stopnia skażenia otoczenia;

- reguluje funkcjonowanie układu krążenia, układu nerwowego, układu pokarmowego, nerek i narządów płciowych;

- reguluje skład krwi i funkcje krzepnięcia; kontroluje równowagę elektrolitową;

pełni funkcję sita molekularnego; ma działanie katalityczne;

- reguluję zaburzoną równowagę lipidowo-białkową, przemianę materii węglowodanów oraz bilans wodny.

 

Działanie klinoptylolitu i zeolitu jest uważane za bardzo ważne. Fizycznie działająca substancja jako podstawowy składnik terapii ma ogromną niespecyficzną moc leczniczą o właściwościach antyoksydacyjnych, antywirusowych i antybakteryjnych. Najważniejsza jest jednak funkcja autopilota, dzięki której cały system jest utrzymywany w równowadze.

 

Pomimo swoich wszystkich cudownych właściwości klinoptylolit i zeolit nie są panaceum na wszystkie choroby, ale przede wszystkim są stymulatorami samoregulacji i samokurowania organizmu. Mają wiele wspólnego z tzw. „słonecznym środkiem wspomagający odpornośćm” (biokoncentrat świetlny), którego działanie ma równie szeroki zakres i doskonale uzupełnia się z klinoptylolitem i zeolitem. Dzięki temu może rozszerzać i zwiększać działanie lecznicze.

 

 Według badań biologa molekularnego i dyrektora Instytutu Medycyny Molekularnej, prof. dr. K. Pavelica z Uniwersytetu w Zagrzebiu i jego grupy badawczej mamy nową, nanotechnologiczną metodę rozdrabniania komórek zeolitu (metoda „trybomechaniczna” – TMAZ) – o niewiarygodnych wynikach w następujących obszarach: 

Przewód pokarmowy: Prawidłowa flora trawienna jest kluczem do niezakłóconego układu odpornościowego. Chociaż terapie farmakologiczne działają uspokajająco, często spowalniają uszkodzenia narządów wewnętrznych jako efekt uboczny.

Szczególnie narażony jest przewód pokarmowy oraz nerki i pęcherz jako narządy wydalnicze. Zeolit dzięki swojej budowie molekularnej wiąże zanieczyszczenia w układzie pokarmowym, pozostałości lekarstw oraz zarazki chorobotwórcze i usuwa je z organizmu.

Normalizuje i reguluje florę jelitową, a tym samym stabilizuje działanie układu odpornościowego. Chęć organizmu do samoobrony i zdolność samouzdrawiania są aktywowane, a kolonizacja patogenów jest skutecznie hamowana.

Zatrucie metalami ciężkimi: Toksyny występujące w organizmie, zwłaszcza w jelitach, są związane i wydalane, w tym te, które gromadzą się w małych jamach i rozwidleniach jelita. Na przykład: ołów, kadm, rtęć i substancje radioaktywne, konserwanty, barwniki lub pozostałości toksycznych leków.

Choroba Candida: Drożdże Candida, jak nazywa się wszystkie grzyby Candida Albicans, stały się już epidemią. Ich produkty przemiany materii nie tylko szkodzą milionom ludzi, ale ich „miejsca lęgowe” są również niebezpieczne

Skóra: pod pachami, w pachwinie, na skórze głowy, w odbycie, w ustach\

Układ pokarmowy: w jamie ustnej (pleśniawki), w kieszeniach dziąsłowych, w protezach, w gardle, szczególnie w migdałkach, w przełyku, w jelicie cienkim

Układ oddechowy: jama nosowa i zatoki

Narządy płciowe: pochwa i cewka moczowa u kobiet; od prostaty do końca cewki moczowej u mężczyzn.

Zakwaszenie organizmu: Protony, generatory kwasów, mogą przenikać do wszystkich komórek organizmu i utrudniać lub nawet zapobiegać wielu ważnym reakcjom metabolicznym. Niektóre białka i enzymy wymagają określonej (wysokiej) wartości pH, aby funkcjonować optymalnie.

Tak zwany ludzki „system buforowy” próbuje obniżyć wartość pH, ale nie może tego osiągnąć, jeśli system jest stale zakwaszany. Ukryta kwasica, czyli zakwaszenie organizmu, niesie ze sobą ryzyko rozwoju chorób przewlekłych, których nie można zignorować.

Nie tylko złe nawyki żywieniowe zwiększają kwasowość organizmu – zły wpływ mają również zaburzone postawy psychiczne i intelektualne. Nie bez powodu, gdy ktoś ma do kogoś urazę, mówi się, że są między nimi „kwasy”. Oznacza to, że kiedy osoba doświadcza prawdziwego gniewu, dzieje się to nie tylko w umyśle, ale w pewnym sensie we wszystkich komórkach jej ciała.

Gniewa się na ludzi, okoliczności lub „czuje się wściekły” na świat. Zeolit w bardzo prosty sposób przeciwdziała utajonej kwasicy: wiąże zakwaszające protony (czysto fizycznie) ze źródłem, tj. H. W jelicie, zapobiegając w ten sposób zakwaszeniu organizmu. W ten sposób neutralizuje nawet najbardziej „kwaśne” komórki nowotworowe.

Osteoporoza: Jeśli pojemność buforowa organizmu zmniejsza się wraz z wiekiem, ponieważ utajone zakwaszenie nie zmniejsza się, wydalanie wapnia z moczem znacznie wzrasta. Według prof. DR K. Pavelica, wapń ten pochodzi głównie z kości, ponieważ kwaśne środowisko je zmiękcza i zmniejsza ich gęstość. Pavelic stwierdził, że założenia do „Framingham Osteoporosis Study” [niem. Framingham Osteoporosis Studies] zostały potwierdzone (nawyki żywieniowe i pomiary gęstości kości były wykonywane od wielu lat).

Złożone złamania kończyn dolnych: proces gojenia się pacjentów leczonych zeolitem trwa osiem dni krócej. Ponadto usuwanie metali ciężkich z organizmu jest również bardzo wydajne

Narażenie na wolne rodniki: Poprzez nasz metabolizm nasz organizm wytwarza energię, ale także związki tlenu, które są znane jako wolne rodniki. Produkty te to związki chemiczne, które atakują własne komórki organizmu – chcą przedostać się przez błonę komórkową do komórki, a następnie ją zniszczyć. Wolne rodniki wywołują następujące choroby: miażdżycę, zaćmę, choroby reumatyczne (zwłaszcza reumatoidalne zapalenie stawów), niedokrwienie tkanek, nowotwory.

Zeolit wiąże i usuwa wolne rodniki z błon komórkowych. Rozpad komórek zostaje spowolniony lub zatrzymany, jak zaobserwowano w wielu chorobach. (http://www.sehsam.de/uploads/media/Sonderdruck-Zeolith-Vortrag-Dr-Ivkovic.pdf)

Choroba zakaźna:
Wysoce przystosowalny i zmienny wirus może ukrywać się w komórkach organizmu i nie można go leczyć lekami, w tym antybiotykami! Najlepszą obroną przeciwwirusową jest nasz własny układ odpornościowy!

Zgodnie z tą zasadą, dzięki zeolitowi możemy neutralizować szkodliwe substancje i pasożyty poprzez ciągłe wzmacnianie naszego układu odpornościowego, aby z każdym tygodniem stawał się silniejszy. Dzięki temu komórki obronne organizmu będą coraz lepiej sobie radzić. W ten sposób system obronny organizmu jest gotowy do walki z każdą infekcją wirusową, niezależnie od jej nazwy.

Choroby skórne:
Stosować ok. 1-3 g / d na zewnątrz jako zasypkę, kompresować w odstępach ok. 10 dni. Dobre wyniki można osiągnąć w powrocie do zdrowia neurodermitów i łuszczycy. Połączone zewnętrzne i wewnętrzne leczenie chorób, takich jak zapalenie skóry, bielactwo nabyte, trądzik różowaty. Obowiązuje, co następuje: Jeśli liczba zarazków w organizmie jest zbyt duża, następuje efekt przeciążenia i skóra traci swoją funkcję ochronną.

Na skórze powstaje stan zapalny – od powstawania pryszczów po tworzenie się otwartych ran. Wszyscy znamy zbiorczy termin „neurodermit”, który niewiele mówi o przyczynach tych objawów.

Są najczęstszą konsekwencją zaburzeń metabolicznych i hormonalnych i generalnie wiążą się z problemami psychologicznymi. Szczególne sukcesy osiąga się w powrocie do zdrowia łojotoku, opryszczki (wszystkich typów) i łuszczycy.

Terapia poprawia nawilżenie skóry; Wytrzymałość skóry na ogół wzrasta.
Choroby przyzębia: Leczyć choroby przyzębia i usuwać mikroorganizmy jamy ustnej proszkiem do masażu dziąseł lub jako dodatek do pasty do zębów.
Rany i oparzenia: Bezpośrednie zastosowanie proszku przyspiesza gojenie się ran.
Natychmiastowa ulga w bólu i regeneracja skóry.
Ciężkie oparzenia III i IV stopnia: Poprawia homeostazę krwi i elektrolitów dzięki kompleksom minerałów takich jak Fe, Mg, Ca, Na, K, Zn, Cu. Skraca czas gojenia.
Czynność nerek: wsparcie procesów zapalnych w nerkach.

Choroby reumatyczne: kurowanie wszelkiego rodzaju chorób reumatycznych, w tym rwy kulszowej, dyskopatii, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów.

Układ krążenia: Poprawia napięcie żylne i zmniejsza przepuszczalność żył, zmniejsza lub nawet leczy obrzęki, żylaki, hemoroidy i atrofię naczyń włosowatych.
Zatrucie alkoholem: Zeolit 2 x 5 g / d = poprawia transmisję surowicy Gamma GT, ALAT i ASAT po 10 dniach.

Efekty neuropsychiatryczne: Znacznie poprawia nastrój. Zmniejsza się bezsenność i łagodzi depresję. Zeolit pomaga zasnąć i wydłuża fazy snu.

Profilaktyka ogólna: W zakresie profilaktyki można ogólnie stwierdzić, że osoba zdrowa również czuje się znacznie silniejsza. Zapewnia lepsze samopoczucie ogólne, doskonale reguluje pracę układu pokarmowego (znika zgaga i dolegliwości żołądkowe), a człowiek naprawdę czuje się „oczyszczony”.
Pediatria: Choroby: alergie / pasożyty (np. Lambia) / astma oskrzelowa, otyłość z powodu zaburzeń podwzgórza / neurodermit / choroby układu pokarmowego / choroby nerek / choroby tarczycy / zaburzenia widzenia (poprawia krążenie krwi).

Ogólne zalecenia dla osób starszych: 80% światowej populacji ma niedobór krzemu.

Ten problem dotyczy głównie osób starszych. Płynna forma zeolitu może kompensować ten niedobór. Oprócz poprawy zdrowia i jakości życia preparat może złagodzić objawy następujących schorzeń: Miażdżyca Zwyrodnienia i choroby układu kostnego Zmniejszona odporność na choroby zakaźne Wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia snu spowodowane cukrzycą Obniżone nastroje i chroniczne zmęczenie.

Poprawa zdrowia psychicznego: przyjmowanie zeolitu bez wskazań klinicznych dla własnego zdrowia. Zastosowanie zeolitu poprawia samopoczucie, zwiększa wydolność oraz poprawia zdrowie fizyczne i psychiczne.

Ponadto ludzie lepiej radzą sobie ze stresem i rozwiązywaniem problemów.
Z objawami niedokrwistości i ogólnym zmęczeniem: kobiety i dzieci z niedoborem żelaza w krótkim okresie (3-4 tygodnie) mogą zauważyć wzrost liczby czerwonych krwinek i poziomu hemoglobiny. Zeolit jest źródłem żelaza w wymianie jonowej, a jego wchłanianie zwiększa biodostępność tego pierwiastka w komórce.

Pomoc w powrocie do zdrowia raka.

Mikrosezolit nie jest bezpośrednią pomocą w walce z rakiem, ale wspomaga regulację metabolizmu minerałów, modulację układu odpornościowego i procesy antyoksydacyjne. Potrzebne są dalsze badania. Dobra tolerancja, brak efektów ubocznych.
Przeciwko wybuchom złości i agresji: Zmniejsza negatywny stres emocjonalny i wspomaga leczenie różnych chorób spowodowanych niemożnością radzenia sobie w sytuacjach stresowych. 

 Do zastosowań wewnętrznych czas zalecany jest zgodnie z zegarem biologicznym :

 06:00 – 08:00; 13:00 – 15:00; 18:00 – 20:00

 Do stosowania na skórę w celach kosmetycznych i medycznych odpowiednie są godziny wyznaczone według metody Hechta

 05:00 – 07:00; 17:00 – 19:00

 22:00 przy pielęgnacji nocnej

W celu usunięcia szkodliwych substancji radioaktywnych należy zastosować następujący schemat czasowy:

 

  1. Dzień 07:00, 2. Dzień 08:00, do 12:00 Codziennie 1 godzinę później. Powtarzać co 13- 24, 25-36 oraz 37-48 dni (Hecht, 122)

Najlepiej stosować w połączeniu z witaminami i aminokwasami.

Wskazane są 40-dniowe kuracje.

Dzienna dawka czystego klinoptylolitu i zeolitu:

profilaktyce 3-5 g (trzy łyżeczki) w godzinach porannych (06:00-08:00), tuż po wstaniu z łóżka rozpuszczać w 1/2 do 3/4 l wody (Hecht).

ostrych problemach zdrowotnych do 15 g (sześć łyżeczek), przyjąć połowę wieczorem przed snem.

 

Nie da się przedawkować, ponieważ nadmiar substancji jest po prostu wydalany.

Rozpuszczać powoli pod językiem lub w zawiesinie wodnej w ustach: daje lepsze efekty niż przyjęty nagle w dużych ilościach. Wstępne trawienie przez błonę śluzową jamy ustnej i śliny = lepsza biodostępność + dezynfekcja jamy ustnej.

 

Doustne przyjmowanie proszku w postaci wodnej zawiesiny: jest rozprowadzany równomiernie na całej błonie śluzowej przełyku, żołądka i jelit, tworząc film ochronny. Neutralizuje kwaśne środowisko żołądka i jelit, znacznie poprawia wchłanianie do krwi przez adsorpcję. Detoksykacja odbywa się równomiernie na błonie śluzowej żołądka i jelit.

 Zastosowanie analne (dopochwowe): uniwersalne zastosowanie w dolegliwościach bólowych podbrzusza, również dla dzieci, gdy podawanie doustne okaże się za trudne.

Zeolit przechowywać w ciemnym, szklanym pojemniku (odpornym na promieniowanie ultrafioletowe).

Chronić przed wilgocią.

Unikać wdychania zeolitu w postaci pyłu.

 Po zastosowaniu należy szybko zamknąć pojemnik.

 Zeolit w postaci proszku przyjmować rozpuszczony w wodzie.

 Codziennie pić 2-3 l płynów (co godzinę w ciągu dnia jedną szklankę czystej wody).

 Regularność (pory przyjmowania leku) oraz wytrwałość zwiększają efekty stosowania.

Duża aktywność fizyczna zwiększa biodostępność SiO2, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób starszych powyżej 50. roku życia.

 

 Unikanie używek (żadnego alkoholu, kawy, czarnej herbaty, soku grejpfrutowego).

 Różne działania zdrowotne zeolitu lub mikrozeolitu opierają się w dużej mierze na ich składnikach mineralnych, takich ja krzem i glinu

Przez inteligentne połączenie zeolitu oraz innych środków przyjaznych dla środowiska działanie ma poszerzony i pogłębiony zakres.

 Oto niektóre praktyczne suplementy zeolitu, które również mają działanie radioaktywne – np. mogą kompensować, redukować lub likwidować skutki promieniowania cezu 137:

 pektyna jabłkowa stosowana jest od czasów Czarnobyla w ramach różnych projektów pomocowych dla dzieci, mających na celu odprowadzanie radioaktywnego cezu, jej wysoka skuteczność została potwierdzona. Pektyny w przewodzie pokarmowym pochłaniają radioaktywny cez tak, że ostatecznie kompleks pektynowo-cezowy może być wydalony w kale. Również stront i pluton są w ten sposób wiązane i usuwane z organizmu. Dzięki temu pierwiastki te nie mają możliwości przenikania do kości i krwi. Badania wykazały, że dzienne spożycie 10 g pektyny w dwóch czterotygodniowych kuracjach w ciągu roku może zmniejszyć poziom zanieczyszczenia radioaktywnymi pierwiastkami o jedną trzecią. Źródło i więcej informacji dostępnych na stronie: https://www.ostwestbruecke.de/projekte/pektin.php

Naturalny biokoncentrat świetlny może stymulować produkcję witaminy D w Połączenie siły i promieniowania słonecznego, jak w przypadku tzw. „środka zdrowotnej mocy słońca” (= naturalny koncentrat świetlny).

 

Środki witaminizowane za pomocą światła powodują poprawę napięcia komórkowego, mają właściwości energetyzujące i rewitalizujące. Przyczyniają się także do regeneracji komórek i mają ogólnie bardzo pozytywny wpływ na zdrowie ludzi i zwierząt w każdym wieku. Więcej na temat działania organiczno-energetycznego i wpływu na psychikę i samopoczucie, korzystny wpływ siły światła w badaniach dotyczących biofotonów

Algi AFA (Mt. Shasta-Bluegreen) mieszanka 20 g sproszkowanych alg z 1 kg zeolitu (dobrze wymieszana) – przyjmować 2 razy dziennie po ok. 10 g, popijając dużą ilością wody dobrej jakości (algi Afa z Mt. Shasta były częścią ekwipunku żołnierzy z oddziałów „Marines” walczących w wojnie w Wietnamie)

 (https://www.erinnerungsforum.net/forum/allgemeines-ueber-gesundheit/silizium-kieselsaure- klinoptilolith-zeolith/)

 Samotworzona przez organizm za pomocą promieni słonecznych lub przyjmowana w postaci gotowych preparatów

Działania pochłaniające, odtruwające i detoksykacyjne produktów z mikrozeolitu oraz siła światła, która ma energetyzujący i harmonizujący wpływ na ciało i umysł, to wydajne i kompleksowe połączenie o szerokim działaniu. Rozwiązanie to jest dostępne w bardzo korzystnej cenie, co jest dla nas ratunkiem w czasach, w których obciążenia wszechobecnymi truciznami, chemikaliami, drobnymi pyłami, radioaktywnością, elektrosmogiem itp. pozbawiają nas energii, osłabiają i wywołują choroby.

 Dzięki takiej kombinacji możemy lepiej chronić swoją psychikę, wszystkie komórki ciała, nerwy, gruczoły, narządy itp. przed chorobami, na które ewentualnie moglibyśmy zapaść. Silny fizycznie i psychicznie organizm łatwiej znosi wysiłek i stres, co przyczynia się również do skuteczniejszego zapobiegania infekcjom oraz ułatwia detoksykację. Samoleczenie i regeneracja w przypadku chorób ostrych lub przewlekłych również mogą przebiegać szybciej i skuteczniej.

Zeolit znany w nauce nazywany jest również „inteligentnym posłańcem”. Ta substancja jest w stanie przenosić i zostawiać w odpowiednich miejscach ważne mikroelementy. Ponadto absorbuje i usuwa metale ciężkie i substancje toksyczne. Ivkovic określał również tę trybomechanicznie rozdrabnianą i aktywną skałę wulkaniczną jako „inteligentny kamień”. Toruje on sobie drogę przez organizm do miejsc o największej różnicy potencjałów, a następnie zostaje tam, a ogniska chorobowe w organizmie charakteryzują się dużą różnicą potencjałów.

Jako substancja nośna ma również możliwość transportowania cennych substancji naturalnych, takich jak fotony (np. globule świetlneaktywny proszek mlecznyolej z kwiatów makulekki olej z kamfory oraz koncentrat solno-słoneczny, a także pyłek kwiatowy), oraz gromadzenia i usuwania substancji zbędnych.

Każdego dnia pozostajemy pod negatywnym wpływem szkodliwych czynników środowiskowych, przyjmując niezdrowe pokarmy, wciąż się spiesząc i stresując. Często cierpimy na zaburzenia snu, dopada nas coraz większa liczba infekcji, czujemy zmęczenie, fizyczne i psychiczne. Zapewnienie sobie dobrego zdrowia staje się coraz częściej dużym wyzwaniem.
Jako certyfikowany produkt medyczny LavaVitae odciąża nasz organizm i wspiera organy odtruwające neutralizując wolne rodniki zanim jeszcze zdążą zaszkodzić naszemu ciału. Tylko dzięki naszej specjalnej procedurze aktywacji LavaVitae może zapewnić swoje wyjątkowe działanie. Nasza koncepcja: Oczyszczenie organizmu i stworzenie podstaw dla zdrowia. Jednoczesne uzupełnienie niedoborów istotnych minerałów takich jak magnez i wapń. A to wszystko w jednym produkcie.
LavaVitae to certyfikowany i opatentowany wyrób medyczny, który zawiera specjalnie naenergetyzowany i aktywowany Zeolit Klinoptilolit – rodzaj skały pochodzenia wulkanicznego. Działa detoksyzująco dzięki czemu zapobiega procesowi starzenia się naszego organizmu. Wspomagając prace wątroby i nerek ogranicza tworzenie się wolnych rodników w układzie pokarmowym dbając o płyny ustrojowe oraz czyste jelita.
Dzięki naturalnemu procesowi zastygania lawy zeolit z LavaVitae posiada 79 minerałów w ich oryginalnych formach, gotowych do odżywienia każdej komórki. Są to m.in. krzem,sód, potas, wapń, magnez,  fosfor, a także żelazo, cynk, chrom i jod, węgiel, złoto, srebro czy platyna, która jest niezbędna w zapobieganiu i walce z nowotworami.
Wspomaga odtruwanie i wzmacnia barierę jelitową przez wiązanie metali ciężkich* i jonów amonowych w przewodzie pokarmowym.

*ołów, kadm, arsen, chrom i nikiel

 

 

Skład Lavavitae:
79 minerałów w formie biodostępnej

 

LavaVitae w proszku:
Waga netto: 125 g
Waga może podlegać naturalnym wahaniom.
Składniki na 100 g proszku:
– aktywny zeolit (klinoptylolit) 90 g
– aktywny dolomit 10 g
(w tym 2,2 g wapnia; 1,2 g magnezu)
LavaVitae Zeolit w kapsułkach
180 kapsułek
Waga netto: 90 g
Waga może podlegać naturalnym wahaniom.
Składniki w jednej kapsułce:
– aktywny zeolit (klinoptylolit) 369 mg
– aktywny dolomit 41 mg
(w tym 9,2 mg wapnia; 5,2 mg magnezu)
– materiał kapsułek: celuloza 90 mg

Zastosowanie: Jeżeli lekarz lub terapeuta nie zaleci inaczej, stosować
2-3 razy dziennie po jednej płaskiej miarce (= ok. 10 ml) do głównych
posiłków wraz z dużą ilością płynu (co najmniej 200 ml wody
niegazowanej lub zielonej herbaty).

Zastosowanie: Jeżeli lekarz lub terapeuta nie zaleci inaczej, stosować 2-3 razy dziennie po jednej kapsułce do głównych posiłków wraz z dużą ilością płynu (co najmniej 200 ml wody niegazowanej lub zielonej
herbaty).

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium