Dobrej klasy karuzela do łóżeczka z projektorem 0
Dobrej klasy karuzela do łóżeczka z projektorem

Dobrej klasy karuzela do łóżeczka z projektorem

Czy podczas podróży zdarzało się, że Twoje dziecko było nerwowe i znudzone, a jazda wyjątkowo mocno dawała mu się we znaki?

Przez co również Ty i Twoi bliscy odczuwaliście stres, bądź napięcie z powodu dyskomfortu maluszka, równocześnie martwiąc się, czy kierowca jest w stanie skupić się na prowadzeniu auta. Jak sprostać podróżom z maluchem? Czy jest jakiś sposób, dzięki któremu podróżowanie stanie się nieco łatwiejsze i spokojniejsze?

Co mogę zrobić, aby podróż samochodem była dla dziecka bardziej interesująca?

Zaproponuj dziecku unikalną karuzelę podróżną jako urozmaicenie jazdy. 

Zaprojektowana w ciekawy, wyjątkowy sposób karuzela umili dziecku czas w podróży już od pierwszych tygodni życia Twojego malucha. Bezpieczna i interesująca, zwróci uwagę dziecka sympatycznymi zwierzakami przymocowanymi do karuzeli. 

Jak mogę zamocować karuzelę?

Zamontowanie tej zabawki jest nadzwyczajnie proste. Możesz używać jej na kilka sposobów, w zależności od potrzeb. Duży, praktyczny klips pozwoli z łatwością przyczepić karuzelę do licznych elementów, takich jak fotelik, rama wózka, bądź rama łóżeczka turystycznego. 

Możesz zabierać ją ze sobą zawsze, kiedy planujecie podróż bądź spacer. Karuzela trzyma się solidnie, dlatego nie musisz obawiać się o jej zgubienie. 

Chciałabym, aby zmysły mojego dziecka były odpowiednio wspomagane nawet w podróży. Czy to możliwe?

Rozwój sensoryczny malucha jest niezwykle ważny od samego początku jego życia. To naturalne, że każdy rodzic chce odpowiednio go wspomagać, proponując odpowiednie dla wieku dziecka zabawki i pomoce. 

Karuzela podróżna czarno - biała Magiczna Kraina wspaniale wspomoże rozwój Twojego dziecka. Dlatego tak, oczywiście, że jest to możliwe nawet w podróży! Wystarczy tylko, że zamontujesz karuzelę nad dzieckiem, tak, by mogło swobodnie ją obserwować. Zabawka ta zapewni:

  • wsparcie dla zmysłów - zmysł wzroku dziecka będzie stymulowany dzięki kontrastowym kolorom postaci. Czarno - biały kolor pozwala maluchowi już od samego początku życia na naukę rozróżniania kształtów i konturów. 
  • rozwój wyobraźni i kreatywności - przedstawione na karuzeli leśne postacie, takie jak jeżyk, lisek i sarenka działają stymulująco na kształtowanie się wyobraźni Twojego dziecka.
  • wsparcie rozwoju mowy - leżąc i gaworząc w kierunku leśnych zwierzątek, Twój maluch może ćwiczyć umiejętności porozumiewania się i mowy. 
  • rozwój emocjonalny, społeczny - dzięki karuzeli Magiczna Kraina Twoje dziecko wyciszy się i uspokoi w nowych miejscach, dzięki rozpoznawaniu usłyszanych już melodii.

Chętnie wybrałabym zabawkę, która "rośnie razem z dzieckiem".  Czy karuzela podróżna może być taką zabawką?

Jak najbardziej, karuzela do łóżeczka z projektoremMagiczna Kraina jest właśnie takim akcesorium. Jeśli chcesz uzyskać taki efekt, montuj karuzelę swojemu dziecku niezależnie od tego, czy ma dopiero dwa miesiące, czy już pół roczku! Działa to w następujący sposób:

  • 0 - 3+ miesięcy - dziecko poczuje się bezpieczniej, obserwując swoją karuzelę wszędzie tam, gdzie się wybierzecie. To będzie dla niego znany element, który nauczy go ciągłości, pomoże mu się zrelaksować i uspokoić. Również na tym etapie dziecko będzie korzystać z karuzeli rozwijając swój zmysł wzroku, dzięki kontrastowym postaciom.
  • 3 - 6 miesięcy - na tym etapie Twój maluch będzie powoli rozwijał zmysł mowy, gaworząc i wydając proste sylaby i dźwięki. Baw się z nim, wskazując na postacie na karuzeli, nazywając je i zadając proste pytania. 

Zależy mi, aby zabawka nie wydawała wciąż tych samych dźwięków

Wybór karuzeli podróżnej Magiczna Kraina w czarno - białym kolorze będzie idealny, jeżeli zależy Ci na tym, aby zabawka nie była "monotematyczna" wydając jeden lub dwa, w kółko te same dźwięki. Karuzela oferuje aż 5 różnych melodii, które mogą trwać do 30 minut, dlatego jest to produkt bardzo przemyślany i praktyczny.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium