Rodzaje fotelików samochodowych – kategorie wagowe 0
Rodzaje fotelików samochodowych – kategorie wagowe

Polskie przepisy mówią jasno, że każde dziecko, które nie osiągnęło jeszcze 150 cm wzrostu, musi podróżować w foteliku. Wybór fotelika samochodowego dla dziecka nie powinien być jednak kierowany chęcią uniknięcia mandatu, a przede wszystkim bezpieczeństwem malucha. Jakie są rodzaje fotelików dziecięcych i na co warto zwracać uwagę przy ich wyborze?

czytaj całość »
Laktatory - o czym warto wiedzieć 0

Młode mamy w pierwszych miesiącach życia dziecka często sięgają po gadżety i akcesoria, dzięki którym opieka nad maluszkiem staje się prostsza i bardziej komfortowa. Jednym z urządzeń, które wchodzi w skład wyprawki, jest laktator. Jest to produkt ułatwiający odciąganie pokarmu oraz jego magazynowanie. Jest to rozwiązanie dla mam, których maluchy mają problem z przystawieniem do piersi lub które posiadają nadmiar pokarmu bądź chcą pobudzić laktację.

czytaj całość »
Wyprawka dla noworodka 0
Wyprawka dla noworodka

Oczekiwanie na narodziny dziecka to piękny i radosny czas. To także moment na wielkie przygotowania do nowej roli i kompletowanie wyprawki. Zakup odpowiednich akcesoriów oraz artykułów, które już od pierwszych dni życia maluszka pomogą nam jak najlepiej zatroszczyć się o jego potrzeby, to ważna część całych przygotowań. Dzisiaj podpowiadamy, co warto dodać do listy zakupów, żeby mieć pewność, że niczego nam nie zabraknie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium